KONST / Litografier / Färglitografi 15763556

nr 1576 3556

Jean-Louis Forain

(1852-1931), Frankrike

"Etude de nos, de dos". Mongramsignerad i tryck. Färglitografi. Bladets mått: 18x28, yttermått inklusive ram: 37x52 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 6 november 2023
kl 20:30:09

Jean-Louis Forain

Läs mer om Jean-Louis Forain